MONS

رفع خستگی پوست صورت با 4 ماسک خانگی

رفع خستگی پوست صورت با ماسک های خانگی‎

خستگی پوست صورت همیشه باعث می شود شما صورتی ناراحت و نازیبا داشته باشید. با ما همراه شوید و با 4 ماسک خانگی خستگی پوست صورت تان را از میان ببرید.

ماسک خیار برای از میان بردن خستگی پوست صورت

این ماسک با تنظیم ph اپیدرم و رطوبت‌رسانی به پوست خستگی را از چهره می‌گیرد. برای تهیه این ماسک یک خیار را بشویید و با پوست ریز خرد کنید و در آب بریزید. اجازه دهید خیارها در یک ظرف چینی دربسته تا صبح در آب بماند. بعد آب را صاف و دستمالی را با آن نمناک کنید و روی تمام صورت جز دور چشم‌ها بزنید. این ماسک را می‌توانید تا 3 روز نگه دارید و استفاده کنید.

ماسک توت‌فرنگی و روغن بادام برای از میان بردن خستگی پوست صورت

این ماسک پوست صورت را درخشان‌ تر می‌کند و آثار خستگی را از میان می‌برد. برای تهیه توت‌ فرنگی را له و با یک قاشق غذاخوری روغن بادام شیرین مخلوط کنید. روی صورت بزنید و 15 دقیقه به آن فرصت دهید و بعد با آب گرم بشویید. توت‌فرنگی مملو از ویتامین‌هایی میباشد که برای پوست مفیدند و روغن بادام هم باعث لطافت پوست می‌شود.

ماسک زرده تخم‌ مرغ و عسل برای از میان بردن خستگی پوست صورت

اگر دور چشمانتان سیاه شده و پوستتان لک آورده و تیره شده، ماسکی از زرده تخم‌مرغ و گردو و عسل تهیه کنید و 10 دقیقه روی پوستتان بگذارید.

ماسک روغن زیتون و پرتقال برای از میان بردن خستگی پوست صورت

مرکبات و به‌ویژه پرتقال منبع غنی ویتامینc است. اگر صورت شما خسته میباشد این ماسک می‌تواند به سرعت حس خستگی‌تان را رفع کند و شادابی را به پوستتان برگرداند.

منبع : salamat.ir

فروشگاه مارکت سنتر