MONS

لیفت با نخ پر طرفدار ترین عمل زیبایی

امروزه هیچ‌کس برای زیباتر شدن و جوان ماندن دغدغه نداشته و راهکارهای بسیاری مثل لیفت با نخ ، تزریق ژل و بوتاکس، فرم دهی بینی، رفع غبغب پیش روی افراد می‌باشد. تعدد کلینیک‌های زیبایی با ارائه خدمات متنوعی مثل لیفت با نخ، تزریق ژل و بوتاکس، فرم دهی بینی، رفع غبغب و … باعث شده تا همه کسانی که تمایل به زیباتر شدن و جوان ماندن دارند به‌راحتی به هدف خود برسند.

پیشرفت در تولید دستگاه‌های مختلف پزشکی کمک زیادی به انجام راهکارهای نوین مثل لیفت با نخ، تزریق ژل و بوتاکس ، فرم دهی بینی، رفع غبغب، کاهش وزن و … کرده است. در گذشته برای زیباتر شدن و جوانی از روش‌های جراحی استفاده می‌شد. اما امروزه روش‌های جراحی به علت استفاده از داروی بیهوشی، دوران نقاهت طولانی و سخت، مراقبت‌های بعد از جراحی و … جای خود را به روش‌های جدیدی ازجمله لیفت با نخ، تزریق ژل و بوتاکس، فرم دهی بینی، رفع غبغب با هایفو و اسکالپچر، انواع لیزر تاتو و مو و … داده‌اند. راهکارهایی مثل لیفت با نخ، تزریق ژل و بوتاکس، فرم دهی بینی و رفع غبغب همگی از طریق داروی بی‌حسی و بدون درد و خونریزی توسط متخصص زیبایی انجام می‌شود و جایگزین مناسبی برای روش‌های قدیمی است.

فرم دهی بینی

فرم دهی بینی
به‌طورکلی هر نوع متد زیبایی و جوانی ازجمله لیفت با نخ، تزریق ژل و بوتاکس، فرم دهی بینی، رفع غبغب با تشخیص و نظر پزشک متخصص باید انجام شود. در برخی مراکز غیرپزشکی مثل آرایشگاه‌ها افرادی هستند که بدون علم پزشکی به تزریق ژل و بوتاکس پرداخته و عوارض جبران‌ناپذیری را به جای می‌گذارند. به همین علت برای انجام هرگونه راهکارهای زیبایی مثل لیفت با نخ، تزریق ژل و بوتاکس، فرم دهی بینی، رفع غبغب باید به کلینیک‌های زیبایی و پزشک متخصص مراجعه نمود.

انتخاب یک مرکز زیبایی که تحت نظر پزشک متخصص باشد برای انجام خدماتی همچون لیفت با نخ، تزریق ژل و بوتاکس، فرم دهی بینی، رفع غبغب از اهمیت بالایی برخوردار است. تبحر پزشک متخصص و تشخیص او برای اینکه کدام‌یک از روش‌های زیبایی لیفت با نخ، تزریق ژل و بوتاکس، فرم دهی بینی، رفع غبغب و … برای افراد مناسب میباشد حائز اهمیت بوده و نقش اساسی را در نتیجه کار ایفا می‌کند. صحبت و پرس‌وجو با افرادی که قبلاً در مرکز زیبایی مورد نظر روش‌هایی مثل لیفت با نخ، تزریق ژل و بوتاکس، فرم دهی بینی، رفع غبغب را انجام داده و از نتیجه کار رضایت داشته‌اند می‌تواند در انتخاب پزشک و مرکز معتبر کمک بزرگی انجام دهد.

در این مطلب درباره روش‌های لیفت با نخ، تزریق ژل و بوتاکس، فرم دهی بینی، رفع غبغب به‌طور خلاصه توضیح خواهیم داد.

عمل زیبایی,لیفت با نخ,مرکز زیبایی

لیفت با نخ

لیفت با نخ
لیفت با نخ یکی از روش‌های پرطرفداری میباشد که برای تغییر فرم صورت، فرم دهی بینی، محکم کردن و کشیدن پوست، از میان بردن چین و چروک و … استفاده می‌شود. در روش لیفت با نخ از نخ‌های قابل جذب با جنس پروتئین استفاده شده که بعد از مدتی کلاژن سازی طبیعی پوست را در هر سنی به وجود میاورد. لیفت با نخ برای فرم دهی بینی نیز استفاده می‌شود. فرم دهی بینی بسیاری از افراد از طریق لیفت با نخ انجام می‌شود.

فرم دهی بینی از طریق لیفت با نخ نیاز به جلسات ترمیمی داشته و این مورد یکی از مزایای لیفت با نخ برای فرم دهی بینی محسوب می‌شود. اگر فرد بعد از انجام لیفت با نخ برای فرم دهی بینی خود از مدل جدید رضایت نداشت می‌تواند از انجام جلسات ترمیمی بپرهیزد تا به شکل قبلی بینی خود بازگردد که معمولاً نارضایتی در لیفت با نخ برای فرم دهی بینی گزارش نشده است.

عمل زیبایی,تزریق ژل و بوتاکس,مرکز زیبایی

تزریق ژل و بوتاکس برای رفع چین و چروک‌ها

تزریق ژل و بوتاکس
به عنوان اولین راهکار برای رفع چین و چروک در صورت تزریق ژل و بوتاکس به ذهن همه افراد می‌رسد. تزریق ژل و بوتاکس برای رفع چین و چروک‌ها راهکار مناسبی بوده و در کنار لیفت با نخ برای افرادی که سن بالایی دارند مکمل خیلی خوبی به شمار می‌رود. تزریق ژل و بوتاکس علاوه بر از میان بردن چین و چروک‌ها در فرم دهی بینی، رفع جای زخم، فرم دهی گونه و لب، زاویه سازی صورت و … نیز استفاده می‌شود. برخی پزشکان نیز برای رفع سردردهای میگرنی، از میان بردن عرق کف دست و پشت لب، رفع لوچی چشم و … تزریق ژل و بوتاکس را تجویز می‌نمایند.

تزریق ژل و بوتاکس در کنار لیفت با نخ برای فرم دهی بینی، فرم دهی صورت، از میان بردن افتادگی پوست و … راهکاری میباشد که پزشکان در صورت نیاز برای فرد تجویز نموده و نتایج بسیار خوبی نیز از آن حاصل می‌شود. تزریق ژل و بوتاکس حتماً باید به دست پزشک انجام شود به این علت که هر کدام از برندهای مختلف برای تزریق ژل و بوتاکس دوزهای متفاوت داشته و اندازه عمق تزریق آن‌ها نیاز به دانش پزشکی دارد.

نتیجه‌گیری:
همان‌طور که در مطلب توضیح داده شد لیفت با نخ و تزریق ژل و بوتاکس علاوه بر رفع چین و چروک، کاربردهای دیگری هم مثل فرم دهی بینی ، زاویه سازی صورت و خاصیت‌های درمانی نیز دارند. استفاده از روش‌هایی مثل لیفت با نخ و تزریق ژل و بوتاکس برای انواع تغییرات زیبایی مثل فرم دهی بینی نسبت به روش‌های دیگر مقرون‌به‌صرفه بوده و راهکاری کم‌هزینه به شمار میاید.

کلینیک زیبایی آرمان الهیه با ارائه یک جلسه مشاوره رایگان برای مراجعه‌کننده با پزشک متخصص این امکان را به فرد می‌دهد تا برای انواع تغییرات مثل فرم دهی بینی، رفع غبغب، فرم دهی صورت، از میان بردن نشانه‌های پیری و … بتواند برترین روش‌ها ازجمله لیفت با نخ و یا تزریق ژل و بوتاکس را انتخاب نماید.

منبع:سایت بیتوته

فروشگاه مارکت سنتر